ZIMNÉ RADOSTI.

UŽÍVAJTE SI STUDENÉ ROČNÉ OBDOBIA S BMW ORIGINÁLNYM
PRÍSLUŠENSTVOM A SERVISOM. 


Katalóg príslušenstva

Pri zmene ročných období je čas preskúmať krajinu. Pretože ani daždivé a chladné počasie nie je dôvodom na to, aby ste zostali doma. Je to príležitosť objaviť kúzelnú stránku nášho sveta. Ponúkame vám perfektné vybavenie, ktoré vám umožní jazdiť bezpečne a užívať si každý okamih cesty - bez ohľadu na to, kam vás zavedie. Zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.


ORIGINÁLNE BMW DISKY KOLIES Z ĽAHKEJ ZLIATINY A PRÍSLUŠENSTVO.

Radosť z jazdy nepozná zlé počasie.


Pre vodičov, ktorí chcú prezuť na nový dezén a užívať si optimálnu priľnavosť na jeseň a v zime, sme v spolupráci s prémiovými výrobcami pneumatík (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) vyvinuli špeciálne sezónne ponuky na pneumatiky s hviezdičkou. Pneumatiky BMW označené hviezdičkou poskytujú hladký chod, optimálnu priľnavosť a dokonalú bezpečnosť. Jedno je isté: Originálne BMW zimné kolesá a pneumatiky nie sú kompromisom v oblasti štýlu, ale vyjadrením postoja.BMW kolesá a pneumatiky 


19“ M disk z ľahkej zliatiny s dizajnom Double-spoke 871 M vo farbe Jet Black, kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitné 19“ M disky kolies z ľahkej zliatiny s dizajnom Double-spoke 871 M sú dodávané v čiernej farbe Jet Black. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8J x 19 s rozmerom pneumatík 245/45 R19 102H XL.

Ísť na produkt


17“ BMW disk z ľahkej zliatiny s dizajnom Y-spoke 896 vo farbe Refined Silver, kompletné zimné koleso.

Nápadný 17“ BMW disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 896 v rafinovanej striebornej farbe prepožičiavajú vozidlu veľmi jedinečný vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, kompatibilné so snehovými reťazami, rozmer disku 7J x 17 s rozmerom pneumatík 205/65 R17 100H XL.

Ísť na produkt


21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1012 Bicolor (farba Midnight Grey, leštený), kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitný, leštený 21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1012 vo farbe Bicolor Midnight Grey a dodáva vozidlu individuálny vzhľad vďaka svojmu športovému nádychu. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9J x 21 s rozmerom pneumatík 255/50 R21 109H XL.

Ísť na produkt


21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1011 vo farbe Jet Black, kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitný 21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1011 vo farbe Jet Black zaisťuje výrazný športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9J x 21 s rozmerom pneumatík 255/50 R21 109H XL.

Ísť na produkt


19“ M disk z ľahkých zliatin Y-spoke style 859 M Bicolor (vo farbe Jet Black, leštený), kompletné predné a zadné zimné kolesá.

Exkluzívny, leštený 19“ M disk z ľahkých zliatin Y-spoke style 859 M vo farbe Bicolor Jet Black zaisťuje mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 245/40 R19 98V XL a kompletné zimné koleso na zadnú nápravu so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9J x 19 s rozmerom pneumatík 255/40 R19 100V XL.

Ísť na produkt

BMW kolesá a pneumatiky, príslušenstvo


Snehové reťaze BMW Comfort Plus.

Snehové reťaze BMW Comfort Plus sa ľahko a bezpečne montujú vďaka samonapínaciemu systému a poskytujú tú najlepšiu možnú trakciu. Keďže sú dokonale prispôsobené pneumatikám, nevyžadujú žiadnu dodatočnú ochranu ráfika a integrovaná obruč z pružinovej ocele umožňuje veľmi jednoduchú montáž.

Ísť na produkt


BMW súprava na opravu pneumatík.

Intuitívna BMW súprava na opravu pneumatík uľahčuje návrat na cestu v prípade defektu pneumatiky. Bez ohľadu na rozmery pneumatiky je možné opraviť poškodenie dezénu pneumatiky menšie ako 4 mm, čo vám umožní pokračovať v jazde k najbližšiemu servisnému partnerovi BMW.

Ísť na produkt


BMW plávajúci kryt náboja.

Plávajúci kryt náboja pozostáva z loga BMW, ktoré sa už neotáča spolu s kolesom, ale zostáva vo vodorovnej polohe. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.

Ísť na produkt


BMW krytky ventilov s logom.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.

Ísť na produkt

BMW SERVIS KOLIES
A PNEUMATÍK.


Je dobré vedieť, že dôležité veci sú v najlepších rukách.


Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

Kontaktujte nás

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY S OZNAČENÍM HVIEZDIČKOU.


Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky.


Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvinuté v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.

BMW kolesá a pneumatiky
Konfigurovať


ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, EXTERIÉR.


Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.


Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.


BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.

Ísť na produkt


BMW strešný box 520 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.

Ísť na produkt


BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.

Ísť na produkt


BMW LED projektory vo dverách.

Nové BMW LED projektory vo dverách so zvýšenou kvalitou projekcie a nadpriemernou životnosťou menia nastupovanie a vystupovanie na jedinečný zážitok. Aktivujú sa automaticky pri otvorení dverí a oblasť pri nich osvetlia individuálnou projekciou zobrazenia na zem vedľa vozidla. Vodič si sám môže zvoliť premietaný obraz pomocou výmenných okienok a môže sa rozhodnúť pre BMW logo alebo BMW M logo.

Ísť na produkt


ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, EXTERIÉR.


Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.


Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.


BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.

Ísť na produkt


BMW univerzálny háčik pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny hák z Travel & Comfort systému umožňuje zavesenie odevov alebo ľahkých tašiek na operadlo, na ich ochranu pred znečistením z podlahy. Vďaka nasúvacej spojke sa univerzálny hák dá jednoducho a nárazuvzdorne upevniť na samostatne dostupný základný nosič alebo na voliteľnú výbavu „Travel & Comfort“.

Ísť na produkt


BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.

Ísť na produkt


BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. V čiernej farbe a nápisom BMW dokonale zapadnú do interiéru.

Ísť na produkt


BMW rohož do batožinového priestoru.

Protišmyková, vodeodolná a robustná rohož do batožinového priestoru BMW so zvýšenými okrajmi na všetkých stranách a elegantným dizajnom chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Rohož je v čiernej farbe a s odznakom z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s logom BMW a dokonale zapadá do interiéru batožinového priestoru.

Ísť na produkt


BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro pozostáva z kvalitných QHD a full HD kamier, ktoré monitorujú dianie pred vozidlom a za ním, a to aj keď je vozidlo zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie a nezvyčajný pohyb mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval možné nehody alebo (pokusy o) vlámanie.

Ísť na produkt


BMW puzdro na kľúč, kožené.

Vysokokvalitné puzdro na kľúč BMW je ochranný, vytvarovaný kryt pre kľúč s rádiovým signálom. Elegantné puzdro z čiernej Nappa kože s jemnými pórmi spoľahlivo ochráni kľúč pred nečistotami a poškriabaním. Mimoriadne praktické: na ovládanie funkčných tlačidiel nie je potrebné vyberať kľúč z puzdra.

Ísť na produkt

OBJAVTE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU.

Pre vás je jazda cez horský priesmyk, deň v meste alebo výlet kamkoľvek, kam vás vaša fantázia zavedie, vždy pohodová. Objavte fascinujúce momenty, ktoré vám toto ročné obdobie môže ponúknuť s originálnym BMW príslušenstvom na jeseň a zimu. Vyberte si z množstva dizajnových možností, vďaka ktorým bude jesenný a zimný vzhľad vášho BMW presne podľa vašich predstáv. Štýlové vyjadrenie bez ohrozenia bezpečnosti.

Objavte BMW príslušenstvo


BMW PRODUKTY NA STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO.


Vysoká kvalita a jemná starostlivosť o vaše BMW.


Postarajte sa o vaše vozidlo. Ponúkame vám správne nástroje na jasnú viditeľnosť a nádherný vzhľad v každej situácii - koniec koncov, vaše disky kolies neboli vyrobené tak, aby žiarili nadarmo.

BMW
teleskopická
škrabka na ľad s
kefou na sneh

BMW teleskopická škrabka na ľad s kefou na sneh.

Bez námrazy a snehu. Škrabka na ľad je vybavená škrabkou na ľad, ako aj kefou na sneh, ktorá vám umožní bez námahy odstrániť námrazu a sneh zo všetkých skiel vozidla. Vďaka plynule nastaviteľnej dĺžke rukoväte (od 78 do 100 cm) ľahko dosiahnete aj na okná veľkého vozidla.
Ísť na produkt


NAJLEPŠIE DIELY JESENE: M PERFORMANCE DIELY.

Zažite vzrušujúci pocit motoršportu s exkluzívnymi M Performance dielmi.


Motoršport sa stáva všadeprítomným. Každý jeden BMW M Performance diel vyjadruje jasné stanovisko a dodáva vášmu BMW nefalšovaný športový charakter. K dispozícii máte bohatý arzenál príslušenstva v kategóriách aerodynamika, pohon, dizajn exteriéru, kokpit, podvozok a kolesá. Ste pripravení zažiť športovú individualitu?

19“/20“ disky Y
-spoke style 963
M

19“/20“ M kované disky Y-spoke style 963 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitné 19“/20“ M kované disky Y-spoke style 963 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey s vyfrézovaným nápisom M Performance svojim exkluzívnym dizajnom dodávajú vozidlu veľmi športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9,5J x 19 s rozmerom pneumatík 275/35 R19 100V XL a kompletné zimné koleso na zadnú nápravu so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/30 R20 99V XL. 
Ísť na produkt


BMW SERVIS NA MIERU.


Počítajte s nespočetnými možnosťami.


Užite si zimu naplno a využite výhody vynikajúceho BMW servisu, kde sa naši odborníci postarajú o potreby vášho automobilu. Našou úlohou je zaistiť, aby bolo vaše BMW vždy v perfektnom stave, aby ste mohli prežiť jeseň a zimu bezpečne s neobmedzenou radosťou z jazdy.BMW Service Inclusive.

Jednoducho všetko pustite z hlavy a sústreďte sa na to, na čom skutočne záleží – na čistú radosť z jazdy. Balík BMW Service Inclusive vám to umožní. Koniec koncov, zaplatíte fixnú sumu iba raz a všetky zahrnuté servisné práce a práce na údržbe budú v budúcnosti kryté počas obdobia, ktoré si vyberiete. Zároveň bude vaše BMW vždy v tých najlepších rukách a to platí pre všetkých zúčastnených servisných partnerov BMW na celom svete.

Objaviť teraz


BMW FIT Servis.

Niečo, s čím môžete počítať: BMW Value Service. Či už ide o brzdy, olej alebo mikrofilter, jedna vec je jasná: so službou BMW Value Service sú diely a servisné hodiny zahrnuté v jednej atraktívnej a transparentnej cene. Táto špičková ponuka platí pre všetky modely BMW staršie ako päť rokov – pretože čím staršie je vaše vozidlo, tým sú naše servisné podmienky atraktívnejšie.

Objaviť teraz


Plný rozsah servisu BMW.

Preskúmajte naše ďalšie atraktívne servisné ponuky a nájdite dokonalý servis – pre váš model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre bezstarostný pôžitok z jazdy.

Objaviť teraz


Aplikácia My BMW.

Inteligentná, aktuálna a sofistikovaná: so svojím moderným dizajnom a intuitívnymi pokynmi pre používateľa vás aplikácia My BMW sprevádza úplne novým zážitkom z mobility. Naplánujte si najbližšiu cestu, skontrolujte stav svojho BMW, dohodnite si najbližší servisný termín alebo využitie niektorú z mnohých funkcií diaľkového ovládania.

Objaviť teraz

Objavte viac

Súbory cookie na doméne tob-bmw.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.