VYRAZTE VON A
ZABÁVAJTE SA.

#whateverhappens. Vychutnajte si
zimné obdobie s BMW originálnymi
kolesami a pneumatikami, BMW
príslušenstvom na jeseň a zimu a
BMW servisom.

Pri zmene ročných období je čas preskúmať krajinu. Pretože ani daždivé a chladné počasie nie je dôvodom na to, aby ste zostali doma. Je to príležitosť objaviť kúzelnú stránku nášho sveta. Ponúkame vám perfektné vybavenie, ktoré vám umožní jazdiť bezpečne a užívať si každý okamih cesty - bez ohľadu na to, kam vás zavedie. Zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.


ORIGINÁLNE BMW DISKY KOLIES Z ĽAHKEJ ZLIATINY A PRÍSLUŠENSTVO.


Radosť z jazdy nepozná zlé počasie.


Pre vodičov, ktorí chcú obuť nový dezén a užívať si optimálnu priľnavosť na jeseň a v zime, sme vytvorili špeciálne sezónne ponuky na pneumatiky označené hviezdičkou v spolupráci s prémiovými výrobcami pneumatík (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Pneumatiky BMW označené hviezdičkou ponúkajú hladkú jazdu, optimálnu priľnavosť a vysokú bezpečnosť. Jedna vec je teda jasná: Originálne zimné kolesá a pneumatiky BMW nie sú kompromisom štýlu, ale jasným posolstvom.

17“ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke style 618 Reflex silver, kompletné zimné koleso.

Vysoko kvalitný 17’’ BMW disk z ľahkých zliatin V-spoke 618 vo farbe Reflex Silver prepožičiava vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso s monitorom tlaku v pneumatikách, kompatibilné so snehovými reťazami, veľkosť disku 7,5J x 17 s rozmerom pneumatiky 225/55 R17 97H.

18" BMW V-spoke 684 Orbit Grey, zimná sada.

Vysoko kvalitný 18" BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 684 vo farbe Orbit Grey poskytuje vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so senzorom tlaku a pneumatikou run-flat, veľkosť 8J x 18, s pneumatikou 245/45 R18 100V XL.

19’’ BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 Bicolor (Night Gold, leštené), zimná sada

Elegantné 19“ BMW disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 635 v lesklej farbe Bicolor Night Gold dodávajú vozidlu honosný vzhľad. Zimná sada s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 19 s pneumatikou s rozmermi 245/40 R19 98V XL RSC vpredu a 9J x 19 s pneumatikou s rozmermi 275/35 R19 100V XL RSC vzadu.

BMW SERVIS KOLIES
A PNEUMATÍK.


Je dobré vedieť, že dôležité veci sú v najlepších rukách.


Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

Kontaktujte nás

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY S OZNAČENÍM HVIEZDIČKOU.


Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky.


Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvíjané v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.

BMW kolesá a pneumatiky
Konfigurovať


ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, EXTERIÉR.


Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.


Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.


BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.


BMW strešný nosič.

Priečne strešné nosiče sa dajú kombinovať so všetkými BMW strešnými nosičmi aj strešnými boxmi a sú dokonalým vizuálnym doplnkom k vozidlu. Inštalujú sa jednoducho bez náradia a spĺňajú najvyššie štandardy kvality aj bezpečnosti vďaka svojej pevnej konštrukcii a bezpečnostnému systému zamykania.


BMW vyťahovací držiak lyží a snowboardu.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo štyroch snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.


BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná BMW rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a elegantným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a vysoko kvalitnou aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele s číslom 5 dokonalo pasuje do interiéru batožinového priestoru.


BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla zobrazenie cez vymeniteľné diapozitívy. K dispozícii pre štýlovo individuálne osvetlenie nástupného priestoru pri vozidle je niekoľko motívov.


ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, EXTERIÉR.


Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.


Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.


BMW bezpečnostné puzdro pre 10,5" Apple iPad™ Pro pre systém Travel & Comfort.

Bezpečnostné puzdro ponúka optimálnu ochranu pre všetky 10,5-palcové zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním, nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Ak sa používa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel Comfort (k dispozícii samostatne), je možné pripevniť ho vo vnútri vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom v prípade nárazu zostane bezpečný.


BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zaistiť v ľubovoľnom požadovanom uhle.


BMW univerzálny háčik pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny háčik systému Travel & Comfort umožňuje zavesenie odevov alebo ľahkých tašiek na operadlo, na ich ochranu pred znečistením z podlahy. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa univerzálny hák jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave Travel & Comfort.


BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave Travel & Comfort. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.


BMW koberčeky do každého počasia, predné.

Dokonale rozmerovo presné a odolné BMW podlahové rohože do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením a udržiavajú vaše nohy suché. V čiernom prevedení sú vybavené vložkou z nehrdzavejúcej ocele v tvare číslice „5“.


BMW zadné podlahové rohože do každého počasia.

Dokonale rozmerovo presné a odolné BMW podlahové rohože do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia zadný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením a udržiavajú vaše nohy suché. V čiernom prevedení sú vybavené vložkou z nehrdzavejúcej ocele v tvare číslice „5“.


BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade narušenia a nezvyčajného pohybu okolo vozidla kamera automaticky nahrá situáciu s cieľom zdokumentovať možnú nehodu alebo (pokus o) vlámanie.


BMW LED baterka, nabíjateľná.

BMW LED baterka má elegantný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, má mimoriadne nízku spotrebu energie, životnosť až do 3000 nabití a obrovský rozsah osvetlenia. Na nabitie vysokovýkonnej batérie sa baterka jednoducho zapojí do 12 V palubnej zásuvky.

OBJAVTE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU.

Pre vás je jazda cez horský priesmyk, deň v meste alebo výlet kamkoľvek, kam vás vaša fantázia zavedie, vždy pohodová. Objavte fascinujúce momenty, ktoré vám toto ročné obdobie môže ponúknuť s originálnym BMW príslušenstvom na jeseň a zimu. Vyberte si z množstva dizajnových možností, vďaka ktorým bude jesenný a zimný vzhľad vášho BMW presne podľa vašich predstáv. Štýlové vyjadrenie bez ohrozenia bezpečnosti.


CHEMICKÉ ČISTIACE PRODUKTY.


Vysoká kvalita a jemná starostlivosť o vaše BMW.


Postarajte sa o vaše vozidlo. Ponúkame vám správne nástroje na jasnú viditeľnosť a nádherný vzhľad v každej situácii - koniec koncov, vaše disky kolies neboli vyrobené tak, aby žiarili nadarmo.

BMW nemrznúca
kvapalina do
ostrekovača.

BMW nemrznúca kvapalina do ostrekovača.

Zabraňuje zamrznutiu systému ostrekovania čelného skla a v chladnom počasí zaisťuje vďaka vysoko kvalitnej čistiacej látke dokonalý výhľad bez šmúh. S príjemnou vôňou Apricelle, typickou pre BMW.


NAJLEPŠIE DIELY JESENE: M PERFORMANCE DIELY.


Zažite vzrušujúci pocit motoršportu s exkluzívnymi M Performance dielmi.


Motoršport sa stáva všadeprítomným. Každý jeden BMW M Performance diel vyjadruje jasné stanovisko a dodáva vášmu BMW nefalšovaný športový charakter. K dispozícii máte bohatý arzenál príslušenstva v kategóriách aerodynamika, pohon, dizajn exteriéru, kokpit, podvozok a kolesá. Ste pripravení zažiť športovú individualitu?

20" M
Performance
double spoke
669 M

20'' M Performance double spoke 669M Jet Black matná/lesklá, letná sada.

Vysoko kvalitné 20“ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny sú kované a dvojfarebné matné čierne, s exkluzívnou kombináciou brúsených a leštených častí na viditeľnej strane a s logom BMW M. Kompletná sada kolies so zmiešanými runflat pneumatikami. Vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.


BMW SERVIS NA MIERU.


Počítajte s nespočetnými možnosťami.


Užite si zimu naplno a využite výhody vynikajúceho BMW servisu, kde sa naši odborníci postarajú o potreby vášho automobilu. Našou úlohou je zaistiť, aby bolo vaše BMW vždy v perfektnom stave, aby ste mohli prežiť jeseň a zimu bezpečne s neobmedzenou radosťou z jazdy.BMW Value Service.

Pre modely vo veku 5 rokov a staršie ponúka BMW Value Service prvotriedne služby optimálne prispôsobené vášmu modelu – za transparentné a atraktívne ceny. Koniec koncov, prostredníctvom vášho BMW servisného partnera dostáva vaše BMW presne taký servis, aký si zaslúži – aby s vami zostalo ešte dlho.

Kontaktujte nás


BMW Service Inclusive.

Nie je vždy ľahké vziať všetko po svojom. Pre pokoj v duši je tu služba BMW Service Inclusive. S jedinou platbou máte pokryté celé vami zvolené obdobie pre všetky obsiahnuté úlohy servisu a údržby. Bez skrytých nákladov. Presne viete, čo môžete v budúcnosti očakávať: perfektný servis pre vaše BMW bez ohľadu na to, aké staré je. Pretože naša ponuka je atraktívna aj pre modely BMW s veľkým počtom najazdených kilometrov.

Kontaktujte nás


Bezkontaktný BMW servis.

BMW servis – kedykoľvek a kdekoľvek Môžete si rezervovať a sledovať mnohé služby od BMW pohodlne online. A svoj čas môžete venovať dôležitejším veciam vášho života.

Kontaktujte nás


BMW servis kolies a pneumatík.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

Kontaktujte nás

Objavte viac

Súbory cookie na doméne tob-bmw.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.