Pridaj sa do tímu T.O.B. TRENČÍN.

Hľadáme BMW Produktového Špecialistu

Hľadáme BMW Produktového Špecialistu. Skromného hrdinu s dravým záujmom o autá.

Frajera, ktorý vie vystupovať pred ľuďmi, ale aj sadnúť za PC a urobiť čo je treba. Svoju vášeň k BMW autám vie až nákazlivo prenášať na druhých, nebojí sa výziev a sebavedomej jazdy.

BMW miláčika, ktorý sa nezľakne zodpovednosti neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

Pozícia je na plný úväzok a rovnako aj človeka chceme s plným nasadením a nohou na plyne. Od Produktového špecialistu očakávame, že vie zvládať záťažové situácie s úsmevom na tvári a zároveň bude hrať tímovo, aby sme takýchto situácií mali čo najmenej.

Nižšie nájdeš viac o našich očakávaniach a o tom, čo ponúkame. Ak sa na tejto pozícii vidíš, neváhaj sa prihlásiť na kontakte nižšie alebo ponúkni príležitosť svojim známym.

Nastúpiť môžeš hneď, ale na kvalitu radi aj počkáme.

Tešíme sa na Teba

Tvoj nový tím T.O.B. Trenčín.

Informácie o pracovnom mieste.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzická a virtuálna prezentácia vozidiel a realizácia testovacích jázd s klientmi

- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov a odovzdanie informácii predajcom

- komunikácia aj so zahraničnými zákazníkmi v anglickom jazyku slovne aj písomne

- vysoká odborná znalosť portfólia vozidiel BMW a príslušenstva

- konfigurácia vozidiel

- príprava vozidiel na prevzatie a odovzdávanie vozidiel zákazníkom

- starostlivosť o vystavené vozidlá

- telefonické oslovovanie klientov

- starostlivosť o existujúcu klientelu

- administratíva evidencie vozidiel

- kontrola stavu vozidiel

- podieľanie sa na organizovaní marketingových aktivít spoločnosti

Naše požiadavky

- znalosť anglického jazyka min. na úrovní B1

- veľmi dobrá orientácia v automotive prostredí

- práca s informačnými technológiami na veľmi dobrej úrovni

- vysoké pracovné nasadenie

- ochota sa neustále vzdelávať a na sebe pracovať

- vodičský preukaz - B

- komunikatívnosť

- prozákaznícka orientácia

- zodpovednosť

- zvládanie stresových situácii s úsmevom

- uvítame skúsenosti s vystupovaním na verejnosti alebo moderovaním

Čo ponúkame

- zázemie stabilnej spoločnosti

- nadštandardné pracovné prostredie

- neustály odborný a profesionálny rast formou školení a tréningov

- skvelá práca pre milovníkov vozidiel, zvlášť BMW

- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti

- mladý dynamický tím

- najmodernejšie vybavenie pracoviska

Pracovná doba

PO - PIA 8:00 - 17:00 hod.

SO 9:00 - 13:00 hod. (Striedavo cca 1x za 2 mesiace)

Mesačná mzda (brutto)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

1 500 - 2 000 EUR (v závislosti od plnenia obchodného plánu a vykázaných aktivít)

Termín nástupu

03 - 06/2024

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že máš o uvedenú pozíciu záujem, neváhaj sa prihlásiť online formulárom alebo emailom.

Chceš sa prihlásiť ONLINE?

Vyplň jednoduchú žiadosť na tomto odkaze:

Chcem sa prihlásiť

CHCEŠ SA PRIHLÁSIŤ EMAILOM?

Pre prihlásenie emailom nám zašli na e-mailovú adresu: kariera@tob-bmw.sk prosím:

  1. Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe
  2. V prípade, že si z iného mesta, uveď prosím aj predstavu o bývaní
  3. Fotografiu
  4. Ako predmet uveď: „BMW produktový špecialista“

Kontaktná osoba

Renata Borčinová

AUREA personálna agentúra

Email: kariera@tob-bmw.sk

tel. 0905 224 094

OSTATNÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

HĽADÁME AUTOMECHANIKA / AUTOELEKTRIKÁRA V ŽILINE.

Miluješ autá a si macher v zručnosti ich opráv. Si odhodlaný zdolávať všetky výzvy a neustále sa zlepšovať? Radi Ťa privítame v našom tíme.

Viac informácií

pozri si video a zisti o nás viac.

Objavte viac